• water_ok_icon
water_ok_icon

Cariere

CONSULTANT MARKETING

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui CONSULTANT MARKETING. Dacă ești o persoană atentă la detalii, organizată și ai capacitatea de analiză și sinteză a datelor și deții experiența necesară, te invităm să aplici pentru acest post.

Profilul candidatului::
Studii: superioare / profil tehnic
Nivel experienta: > 5 ani
Limba engleza - nivel mediu
Limba franceza - nivel intermediar
Abilități soft: etică, responsabilitate, atenție la detalii, negociere, comunicare, atentie distributiva, capacitate de analiza/sinteza si decizie rapida
Competente operare date PC
Cunostinte juridice - prezinta un avantaj
Responsabilități:
Organizează proceduri de achizitie pentru produse, servicii sau lucrări în conformitate cu procedurile organizației și a legislației în vigoare în vederea asigurării cadrului contractual
Defineste sau modifica după caz clauze contractuale
Întocmește raport de evaluare al ofertelor
Evaluează candidatura și oferta, solicita după caz clarificări și întocmește documente aferente procedurii
Verifica ofertele din punct de vedere calitativ si cantitativ, in conformitate cu lista de cantitati solicitata
Încheie contract / acord-cadru / act adițional
Verifica eligibilitatea constructorilor atat din punct de vedere compliance, cat si din punct de vedere legislativ
Medierea amiabila a eventualelor conflicte aparute in timpul derularii contractului

Aplică pentru acest post completând formularul de mai jos.

Post

CV

Nume

Prenume

Telefon

Mesaj

Vă rugăm să nu ne transmiteți copii ale actelor de identitate sau alte documente ce conțin date personale întrucât aceste documente nu sunt necesare în această etapă și nu vor prezenta un avantaj în evaluarea candidaților.

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!