• water_ok_icon

Cariere

GESTIONAR

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui GESTIONAR. Dacă ești o persoană atentă la detalii, organizată și ai capacitatea de analiză și sinteză a datelor și deții experiența necesară, te invităm să aplici pentru acest post.

Profilul candidatului:
Studii: medii;
Nivel experiență: 3-5 ani;
Abilități soft: responsabilitate, capacitatea de a lucra în echipă, comunicare;
Cunoștințe de operare PC;
Permis conducere: categ. B.

Responsabilități:
Îndeplinește rolul de gestionar în cadrul procesului de gestiune stocuri;
Verifică şi recepţionează produsele, cantitativ şi calitativ, în conformitate cu documentele de însoţire a mărfii;
Citește echipamente de măsură și transmite valorile înregistrate;
Efectuează în sistemul informatic nota intrare recepţie pentru produsele recepţionate;
Pregăteşte documentele pentru recepţie;
Manipulează, transportă şi depozitează produsele;
Eliberează produsele din magazie în baza solicitărilor interne.

Aplică pentru acest post completând formularul de mai jos.

Post

CV

Nume

Prenume

Telefon

Mesaj

Vă rugăm să nu ne transmiteți copii ale actelor de identitate sau alte documente ce conțin date personale întrucât aceste documente nu sunt necesare în această etapă și nu vor prezenta un avantaj în evaluarea candidaților.

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!