• water_ok_icon
water_ok_icon

Cariere

INGINER

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui INGINER. Dacă ești o persoană atentă la detalii, organizată și ai capacitatea de analiză și sinteză a datelor și deții experiența necesară, te invităm să aplici pentru acest post.

Profilul candidatului::
studii superioare (constructii , instalatii)
experienta: 1-3 ani
permis categ: B
Responsabilități:
Realizarea si verificarea activităților de mentenanță a construcțiilor industriale pentru uzine de tratare si unități de pompare apa potabila;
Aplica politica de mentenanță construcții industriale;
Participa la verificarea modului de derulare a contractelor din domeniul de activitate;
Propune planul de investiții construcții industriale din aria de responsabilitate;
Aplica măsurile necesare pentru rezolvarea unei situații de urgență;
Stabilește specificațiile tehnice ale produselor/serviciilor/lucrărilor ce urmează a fi achizitionate, prin elaborarea unui caiet de sarcini si participa in calitate de membru in comisiile de evaluare;
Participa in cadrul comisiilor de recepție la recepția produselor cu destinație strategică sau cu caracteristici tehnice speciale;
Participa si semnează documente la predari de amplasament.

Aplică pentru acest post completând formularul de mai jos.

Post

CV

Nume

Prenume

Telefon

Mesaj

Vă rugăm să nu ne transmiteți copii ale actelor de identitate sau alte documente ce conțin date personale întrucât aceste documente nu sunt necesare în această etapă și nu vor prezenta un avantaj în evaluarea candidaților.

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!