• water_ok_icon
water_ok_icon

Cariere

INGINER AUTOMATIST

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui INGINER AUTOMATIST. Dacă deții expertiza necesară, te invităm să aplici pentru acest post.

Profilul candidatului::
Studii:superioare (automatică, energetică, electrotehnică, electronică);
Nivel experienta: 1-3 ani.

Responsabilități:
Realizează operații de mentenanță și dezvoltare a sistemelor de automatizare și sisteme SCADA;
Participă la efectuarea de operațiuni de mentenanță și asigură întreținerea curentă a echipamentelor de automatizare;
Programează și calibrează aparatele de masura și control din cadrul instalatiilor de automatizare;
Analizarea și rezolvarea anomaliilor de funcționare a instalațiilor de automatizare din cadrul societății;
Ia măsurile necesare pentru păstrarea stării de siguranta și buna funcționare a instalatiilor si echipamentelor de automatizare;
Întreține și depanează sistemele de telegestiune ale instalatiilor de automatizare.

Aplică pentru acest post completând formularul de mai jos.

Post

CV

Nume

Prenume

Telefon

Mesaj

Vă rugăm să nu ne transmiteți copii ale actelor de identitate sau alte documente ce conțin date personale întrucât aceste documente nu sunt necesare în această etapă și nu vor prezenta un avantaj în evaluarea candidaților.

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!