• water_ok_icon

Cariere

INGINER AUTOMATIST

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui INGINER AUTOMATIST. Dacă deții expertiza necesară, te invităm să aplici pentru acest post.

Profilul candidatului::
Studii: superioare (profil: automatică, electronică, electrotehnică, energetică);
Nivel experiență: 1-3 ani în domeniu.

Responsabilități:
Participă la efectuarea de operațiuni de mentenanță și asigură întreținerea curentă a echipamentelor de automatizare;
Programează și calibrează aparatele de măsură și control din cadrul instalațiilor de automatizare;
Analizează și rezolvă anomaliile de funcționare a instalațiilor de automatizare din cadrul stației;
Ia măsurile necesare pentru păstrarea stării de siguranță și buna funcționare a instalațiilor și echipamentelor de automatizare;
Întreține și depanează sistemele de telegestiune ale instalațiilor de automatizare.

Aplică pentru acest post completând formularul de mai jos.

Post

CV

Nume

Prenume

Telefon

Mesaj

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!