• water_ok_icon

Cariere

INGINER SISTEME TEHNICE DE SECURITATE

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui INGINER SISTEME TEHNICE DE SECURITATE. Dacă deții expertiza necesară, te invităm să aplici pentru acest post.

Profilul candidatului:
Studii: superioare (profil: tehnic/ IT/ Electronică);
Nivel experiență: 1-3 ani în domeniu ;
Atestat ARTS de inginer ;
Cunoștințe operare PC;
Permis de conducere cat. B.

Responsabilități:
Monitorizarea și participarea la implementarea programului de mentenanță anuală a echipamentelor tehnice de securitate;
Colectarea informațiilor din teren, necesare proiectelor și actualizărilor aplicațiilor informatice și centralizatoarelor specifice;
Elaborarea planurilor de pază și revizii ale acestora pentru obiectivele societății;
Elaborarea caietelor de sarcini pentru instalarea și mentenanța sistemelor tehnice de securitate;
Elaborarea documentelor specifice instruirii și efectuarea de instruiri specifice pentru siguranța obiectivelor;
Urmărirea calității prestațiilor și lucrărilor ce țin de modul de derulare al prestațiilor;
Redactarea documentației pentru prestările de servicii;
Analiza evenimentelor raportate și culegerea datelor necesare întocmirii raportului de analiză;
Redactarea documentelor specifice și asigurarea corectitudinii datelor;
Realizarea lucrărilor de instalare, mentenanță și depanări sisteme tehnice de securitate;
Efectuarea instruirilor specifice pentru prestatori și beneficiari interni.

Aplică pentru acest post completând formularul de mai jos.

Post

CV

Nume

Prenume

Telefon

Mesaj

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!