• water_ok_icon
water_ok_icon

Cariere

INGINER TOPO/GEODEZ

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui INGINER TOPO/GEODEZ. Dacă ești o persoană atentă la detalii, organizată și ai capacitatea de analiză și sinteză a datelor și deții experiența necesară, te invităm să aplici pentru acest post.

Profilul candidatului::
Studii: Superioare - Facultatea de Geodezie
Nivel experienta: 0-5 ani
Permis categ: B
Competente Tehnice: Lucrul cu statia Totala si GPS
Abilitati Soft: Autocad
Responsabilități:
Stabilește mijloacele și metodele de lucru necesare executarii masuratorilor topografice;
Efectuează anchete in teren pentru a identifica neconcordanțe intre planul topo existent si situatia reala din teren;
Realizeaza rețelele de sprijin, de ridicare si indesire;
Efectueaza si prelucrează masuratorile topografice;
Întocmește planuri de situație, profile longitudinale, sectiuni transversale si relevee;
Verifica din punct de vedere topografic dacă lucrările executate sunt conforme cu proiectul;
Întocmește și depune cereri la oficiile de cadastru și instituțiile competente.

Aplică pentru acest post completând formularul de mai jos.

Post

CV

Nume

Prenume

Telefon

Mesaj

Vă rugăm să nu ne transmiteți copii ale actelor de identitate sau alte documente ce conțin date personale întrucât aceste documente nu sunt necesare în această etapă și nu vor prezenta un avantaj în evaluarea candidaților.

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!