• water_ok_icon
water_ok_icon

Cariere

MANAGER QHSE

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui MANAGER QHSE. Dacă ești o persoană atentă la detalii, organizată și ai capacitatea de analiză și sinteză a datelor și deții experiența necesară, te invităm să aplici pentru acest post.

Profilul candidatului::
Studii superioare tehnice. Diploma studii aprofundate in domeniul Mediului. Certificare ISO9001, 14001, 45001
Experienta > 5 ani
Limba Engleza nivel B2 superior intermediar
Permis auto categoria B
Responsabilități:
Supervizeaza si consiliaza actiunile si programele principale pentru conformarea organizatiei la legislatia nationala in domeniul protectiei mediului si SSM / SU, corelat cu directivele europene si tendintele de evolutie in domeniu
Monitorizeaza, auditeaza, analizeaza si propune solutii inovative bazate pe analize de oportunitate, cost-beneficiu in scopul imbunatatirii anumitor trepte din procesele gestionate in cadrul directiei
Ofera consultanta in activitatile desfasurate si propune solutii de optimizare si retehnologizare in vederea conformarii si imbunatatirii continue in conformitate cu standardele internationale
Analizeaza si furnizeaza puncte de vedere privind documentele tehnice care se discuta la conferintele / reuniunile nationale si internationale in domeniul protectiei mediului / SSM / SU
Analizeaza evolutia cerintelor legale in domeniu si intocmeste puncte de informare privind impactul si masurile de conformare ce se impun
Redacteaza caiete de sarcini si rapoarte de consultanta pe probleme tehnice si de legislatie in domeniul protectiei mediului / SSM / SU

Aplică pentru acest post completând formularul de mai jos.

Post

CV

Nume

Prenume

Telefon

Mesaj

Vă rugăm să nu ne transmiteți copii ale actelor de identitate sau alte documente ce conțin date personale întrucât aceste documente nu sunt necesare în această etapă și nu vor prezenta un avantaj în evaluarea candidaților.

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!