• water_ok_icon
water_ok_icon

Cariere

MAȘINIST LA INSTALAȚII HIDROTEHNICE

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui MAȘINIST INSTALAȚII HIDROTEHNICE. Dacă ești o persoană atentă la detalii, organizată și ai capacitatea de analiză și sinteză a datelor și deții experiența necesară, te invităm să aplici pentru acest post.

Profilul candidatului::
Studii: medii
Calificări: mecanic, electromecanic, instalator, lăcătuș
Nivel experienta:3 ani
Abilități:Capacitatea de a identifica și de a interpreta disfuncționalități în instalațiile de stocare reactivi, dozare clor
Cunoștințe de funcționare a rețelei de apa
Cunoștințe de lucru cu substanțe foarte toxice, toxice si precursori de droguri,Interpretare schema hidraulica
Responsabilități:
Efectuează manevre și operații de întreținere în instalațiile hidraulice
Recepționarea, descarcarea, prepararea și întocmirea documentelor necesare pentru reactivii folosiți în tratarea apei, schimbarea recipientilor de clor pentru instalațiile de dezinfectie

Aplică pentru acest post completând formularul de mai jos.

Post

CV

Nume

Prenume

Telefon

Mesaj

Vă rugăm să nu ne transmiteți copii ale actelor de identitate sau alte documente ce conțin date personale întrucât aceste documente nu sunt necesare în această etapă și nu vor prezenta un avantaj în evaluarea candidaților.

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!