• water_ok_icon
water_ok_icon

Cariere

SPECIALIST RECRUTARE

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui SPECIALIST RECRUTARE. Dacă ești o persoană atentă la detalii, organizată și ai capacitatea de analiză și sinteză a datelor și deții experiența necesară, te invităm să aplici pentru acest post.

Profilul candidatului::
Nivel studii: superioare
Experiența: debutant/1-3 ani experienta
Cunoștințe medii de limba engleza
Responsabilități:
Asigură necesarul de personal, pentru organizație, prin derularea procesului de recrutare;
Colaborează cu beneficiarii și alte părți interesate pentru a crea profilul candidatului potrivit;
Realizează screening-ul CV-urilor candidaților care au aplicat;
Organizează și susține interviuri în vederea selectarii candidatilor, în conformitate cu cerințele jobului;
Asistă și consiliază beneficiarii interni în procesul de recrutare și selecție;
Participă la proiectele organizaționale interne (târguri, evenimente, employer branding, onboarding și integrare, etc).

Aplică pentru acest post completând formularul de mai jos.

Post

CV

Nume

Prenume

Telefon

Mesaj

Vă rugăm să nu ne transmiteți copii ale actelor de identitate sau alte documente ce conțin date personale întrucât aceste documente nu sunt necesare în această etapă și nu vor prezenta un avantaj în evaluarea candidaților.

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!