• water_ok_icon
water_ok_icon

Cariere

SPECIALIST RECRUTARE

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui SPECIALIST RECRUTARE. Dacă profilul tău corespunde celui căutat de noi, te invităm să aplici pentru acest post.

Principalele responsabilități:
• Asigurarea necesarului de personal pentru organizație, prin derularea procesului de recrutare și selecție pentru posturile alocate;
• Asistarea și consilierea beneficiarilor interni în procesul de recrutare și selecție;
• Implicarea activă în proiecte de resurse umane pentru atragerea candidaților;
• Conceperea și postarea anunturilor de recrutare;
• Realizarea screening-ului CV-urilor candidaților care au aplicat la joburile vacante;
• Organizarea și susținerea interviurilor în vederea selectării candidaților, în conformitate cu cerințele jobului;
• Realizarea procesului de comunicare cu aplicanții (programări interviuri, feed-back după interviu etc.);
• Centralizarea tuturor informațiilor aferente procesului de recrutare, inclusiv menținerea actualizată a bazei de date cu candidați.
• Disponibilitate pentru implicarea în proiecte aferente departamentului de recrutare și dezvoltare.

Cerințe:
• Nivel studii: superioare (Resurse Umane/Psihologie);
• Nivel experiență: 2 ani de experiență în procesul complet de recrutare și selecție;
• Experiență în active search și promovare în social media;
• Cunoștințe de utilizare a pachetului Google (GSheets, GDoc, GSlides);
• Cunoștințe de limba engleză - nivel mediu;
• Abilități soft: comunicare, responsabilitate, atenție la detalii, capacitate de analiză și sinteză, capacitate de a lucra organizat și independent pentru gestionarea proiectelor simultane, inițiativă, spirit de echipă, integritate și confidențialitate.

Beneficii:
Pachet financiar format din: salariu, tichete de masă (40 de lei/zi), tichete cadou (Paște, Crăciun), tichete cadou pentru copiii minori ai angajaților (1 iunie și Sărbătorile de iarnă);
Prime și bonusuri: prime de performanță, speciale, de obiectiv, de Paște, Crăciun, vacanță, zi de naștere, prime de senioritate și cu ocazia pensionării;
Decontarea serviciilor de apă/canalizare;
Vouchere de vacanță;
Zile libere plătite, suplimentare zilelor de sărbătoare legală (a treia zi de Paște și de Crăciun, 20 iulie - Sfântul Ilie, 31 decembrie);
Zile libere plătite și ajutoare financiare pentru diferite evenimente familiale deosebite;
Servicii medicale asigurate în sistem privat și asigurare privată în caz de accident sau intervenție chirurgicală;
• Oportunități de dezvoltare personală și profesională continuă;
• Abonament gratuit la biblioteca Bookster.

Adresa locului de muncă: Str. Tunari nr. 60A, sector 2
Program de lucru: 08:00 - 16:00

Post

CV

Ȋncarcă fişierul în format PDF

Nume

Prenume

Telefon (+40xxxxxxxxx)

Mesaj

Vă rugăm să nu ne transmiteți copii ale actelor de identitate sau alte documente ce conțin date personale întrucât aceste documente nu sunt necesare în această etapă și nu vor prezenta un avantaj în evaluarea candidaților.

* În cazul în care nu bifați această opțiune, datele dumneavoastră vor fi păstrate 6 luni, conform Notei de informare. Puteți oricând să vă modificați opțiunile de contactare prin transmiterea unui email la adresa [email protected].

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!