• water_ok_icon
water_ok_icon

Cariere

INSTALATOR APĂ CANAL

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui INSTALATOR APĂ CANAL. Dacă profilul tău corespunde celui căutat de noi, te invităm să aplici pentru acest post.

Principalele responsabilități:
• Realizarea unor lucrări de întreţinere şi mentenanță în reţeaua publică de apă potabilă/de canalizare;
• Executarea lucrărilor de remediere a disfuncționalităţilor din cadrul reţelei publice de alimentare cu apă/de canalizare;
• Înlocuirea branșamentelor pe rețeaua publică de apă potabilă;
• Înlocuirea racordurilor pe rețeaua publică de canalizare;
• Depistarea pierderilor ascunse de apă pe reţeaua publică.

Cerințe:
• Nivel studii: învățământ minim obligatoriu;
• Nivel experienţă: minim 1 an;
• Atestări/certificări: calificare Instalator alimentări apă;
• Abilități soft: responsabilitate, seriozitate, punctualitate, inițiativă.

Beneficii:

• Pachet financiar format din: salariu, tichete de masă (40 de lei/zi), tichete cadou (Paște, Crăciun), tichete cadou pentru copiii minori ai angajaților (1 iunie și Sărbătorile de iarnă);
• Prime și bonusuri:  prime de performanță, speciale, de obiectiv, de Paște, Crăciun, vacanță, zi de naștere, prime de senioritate și cu ocazia pensionării;
• Decontarea serviciilor de apă/canalizare;
• Vouchere de vacanță;
• Zile libere plătite, suplimentare zilelor de sărbătoare legală (a treia zi de Paște și de Crăciun, 20 iulie - Sfântul Ilie, 31 decembrie);
• Zile libere plătite și ajutoare financiare pentru diferite evenimente familiale deosebite;
• Servicii medicale asigurate în sistem privat și asigurare privată în caz de accident sau intervenție chirurgicală;
• Oportunități de dezvoltare personală și profesională continuă;
• Abonament gratuit la biblioteca Bookster.

Post

CV

Ȋncarcă fişierul în format PDF

Nume

Prenume

Telefon (+40xxxxxxxxx)

Mesaj

Vă rugăm să nu ne transmiteți copii ale actelor de identitate sau alte documente ce conțin date personale întrucât aceste documente nu sunt necesare în această etapă și nu vor prezenta un avantaj în evaluarea candidaților.

* În cazul în care nu bifați această opțiune, datele dumneavoastră vor fi păstrate 6 luni, conform Notei de informare. Puteți oricând să vă modificați opțiunile de contactare prin transmiterea unui email la adresa [email protected].

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!