• water_ok_icon
water_ok_icon

Cariere

SPECIALIST IMBUNATATIRE PROCESE

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui SPECIALIST IMBUNATATIRE PROCESE. Dacă ești o persoană atentă la detalii, organizată și ai capacitatea de analiză și sinteză a datelor și deții experiența necesară, te invităm să aplici pentru acest post.

Profilul candidatului::
Studii superioare tehnice
Experienta 3-5 ani
Limba Engleza nivel A2 elementar
Responsabilități:
Coordonează și monitorizează proactiv activitățile din cadrul proceselor
Asigură trasabilitatea între bazele de date
Monitorizează respectarea nivelelor de servicii, a timpilor alocați pe activități și calitatea livrabilelor
Identifică nevoia de schimbare și aplică atât măsuri preventive, cât și corective, stabilind cauzele care influențează neconcordanțele
Utilizează aplicațiile specifice companiei
Monitorizeaza sistemele informatice si aplica actiuni corective si preventive
Realizează raportarea activității pe proces și rapoarte de performanță
Evaluează impactul soluțiilor de optimizare în vederea implementării
Stabileste impreuna cu Echipa de Proces termenele de realizare a activităților/măsurilor si responsabilii pentru acestea
Participa la rezolvarea riscurilor și dezvoltărilor în cadrul proceselor

Aplică pentru acest post completând formularul de mai jos.

Post

CV

Nume

Prenume

Telefon

Mesaj

Vă rugăm să nu ne transmiteți copii ale actelor de identitate sau alte documente ce conțin date personale întrucât aceste documente nu sunt necesare în această etapă și nu vor prezenta un avantaj în evaluarea candidaților.

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!