• water_ok_icon

Cariere

SPECIALIST MENTENANȚĂ ELECTROMECANICĂ

Echipa Apa Nova București este în căutarea unui SPECIALIST MENTENANȚĂ ELECTROMECANICĂ. Dacă deții expertiza necesară, te invităm să aplici pentru acest post.

Profilul candidatului::
Studii: superioare (profil: mecanic/electric);
Nivel experiență: 1-3 ani în domeniu.

Responsabilități:
Asigură suportul tehnic necesar desfășurării activităților specifice de mentenanță a echipamentelor electromecanice;
Realizează lucrări de mentenanță corectivă a echipamentelor electromecanice din uzine de tratare/epurare, stații pompare;
Stabilește modul de intervenție și stabilește modul de verificare a parametrilor echipamentului după intervenție;
Asigură suportul tehnic necesar intervenției;
Încarcă datele intervenției în softul de mentenanță;
Efectuează analiza datelor cu ajutorul softului dedicat;
Documentează din punct de vedere tehnic solicitarea de realizare din caietul de sarcini.

Aplică pentru acest post completând formularul de mai jos.

Post

CV

Nume

Prenume

Telefon

Mesaj

loading

CV-ul tău a fost înregistrat cu succes. Mulțumim!